Keçeden Baykuş Yapılışı Resimli Anlatım


keceden-baykus-yapilisi4

Keçeden Baykuş Yapılışı Resimli Anlatım

Keçe kullanarak harika baykuş figürleri yapabilirsiniz. İster evinize süs, isterseniz de çocuklarınıza oyuncak olarak düşünebilirsiniz. Evde keçeden baykuş yapmak için paylaştığımız bu güzel ve kolay adımlı çalışmayı sizde kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz.


Evde baykuş figürü yapmak veya keçeden baykuş oyuncak yapmak gibi değişik çalışmaları sitemizde daha önce de paylaşmış ve benzerlerini yapmak için farklı fikirlere yer vermiştik. Anlatımlı keçe baykuş magnet yapımı, keçeden oyuncak baykuş yapmak veya değişik süs çalışmaları yapmak için de benzerlerini hemen bu yazımızın altında da görebilirsiniz. Kolay gelsin.

Er spürte die Eule – He felt the owl – Il sentait la chouette – Han følte uglen – Ele sentiu a coruja – Sentì il gufo

Kadehten Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*