Keçeden Baykuşlu Yastık Modeli Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere yastık süsleme çalışması olarak güzel bir proje paylaştım. Daha doğrusu yapımı pek gösterilmiyor. Ancak keçeden baykuşlu yastık modeli yapmak isteyenler için güzel bir örnek olabilir.

Keçeden yapılan süsleme çalışmalarına ek olarak birçok projeyi keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Keçeyle yastık süsleme çalışmaları sayesinde sizde evinizdeki yastıklara keçeden baykuş süs yapabilirsiniz.

Evde keçeden baykuş yapmak için sitemizdeki keçe kategorisinde yer alan baykuş çalışmalarına göz atabilirsiniz. Keçeden nasıl baykuş yapılacağını da kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri evde keçeden kolay baykuş yapmayı ve yine keçeden yastık süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-baykus-yastik-modeli

source : http://www.duitang.com/

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kot Pantolondan Kot Etek Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir