Keçeden Bebek Patiği Yapımı Resimli Anlatım

1x1.trans

Keçeden Bebek Patiği Yap

Keçeden bebek patiği yapabilir, hatta converse görünümünde de yapabilirsiniz. Keçeden bebek patiği yapımıyla ilgili resimli anlatımdan yararlanabilir ve bebeğinize çok güzel keçeden bebek patikleri yapabilirsiniz. Evde kolayca bebek patiği nasıl yaparım diyorsanız bu güzel çalışmayı kullanmalısınız.

Keçeden bebek patik modeli nasıl yapılır diyenler için daha önce de kolayca yapılabilen kalıplar ve anlatımlara sitemizde yer vermiştik. Onlar da zaten hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Mutlaka inceleyin. Nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde kısa sürede keçe bebek patik modeli yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-bebek-patigi-yapimi


keceden-bebek-patigi-yapimi2

Booties aus Filz – booties made of felt – chaussons en feutre – støvletter fremstillet af filt – booties feitos de feltro – stivaletti di feltro

Keçeden Kutu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*