Keçeden Bebek Patiği Yapımı Resimli Anlatım

 

 

1

 

Keçeden Bebek Patiği Yap

Keçeden bebek patiği yapabilir, hatta converse görünümünde de yapabilirsiniz. Keçeden bebek patiği yapımıyla ilgili resimli anlatımdan yararlanabilir ve bebeğinize çok güzel keçeden bebek patikleri yapabilirsiniz. Evde kolayca bebek patiği nasıl yaparım diyorsanız bu güzel çalışmayı kullanmalısınız.

Keçeden bebek patik modeli nasıl yapılır diyenler için daha önce de kolayca yapılabilen kalıplar ve anlatımlara sitemizde yer vermiştik. Onlar da zaten hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Mutlaka inceleyin. Nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde kısa sürede keçe bebek patik modeli yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-bebek-patigi-yapimi

 

 

keceden-bebek-patigi-yapimi2

Booties aus Filz – booties made of felt – chaussons en feutre – støvletter fremstillet af filt – booties feitos de feltro – stivaletti di feltro

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kutu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir