Keçeden Çanta Yapımı Resimli Anlatım

 

 

1

 

Keçeden Çanta Yap

Keçeden çok sevimli mini bir çanta yapmak ister misiniz? bu yazımızda sizlere keçeden yapılmış harika süslü bir çantanın resimli anlatımını paylaşacağız. Keçeden çanta yapılışı ile ilgili bu anlatımdan yola çıkarak sizde kısa sürede kendinize süslü keçe çantalar yapabilirsiniz.

 

 

Keçeden kolay çanta nasıl yapılır diyenler için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı mutlaka tavsiye ediyoruz. Evde boş zaman değerlendirme çalışmalarında keçe malzemesi her zaman işe yaramıştır. Sizde keçe kullanarak çok güzel çanta veya değişik çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

Dichtung Beutel, – seal bag making – sac joint décision – forsegle posen making – saco de tomada de selo – sigillo di fabbricazione di sacchetti

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Pelin dedi ki:

    paylaşımlarınız çok detaylı bu yüzden çok beğeniyorum başarılarınızın devamını dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir