Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Keçe ile birçok şey yapıldığını önceki paylaşımlarımız da görmüştük. Bu yazımızda da yine keçe kullanarak çok güzel çiçek motifli süsler yapabileceksiniz. Keçeden çiçek yapmak için sitemizde türlü anlatımlar ve farklı çalışmaların detaylı anlatımlarına daha önce de yer vermiştik.

Hatta bu yazımızın hemen altından onlar da karşınıza çıkabilir. İnceleyerek en güzel çalışmalardan yararlanabilir ve sizde kısa sürede keçe çiçek modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Keçeden nasıl çiçek yapılır demeyin. Gerçekten yapılıp bittikten sonra ortaya çıkan görüntüye inanamayacaksınız.

 

 

Anlatımlı keçe çiçek çalışmaları sayesinde sizde yapay çiçek veya süs çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bau von Filz Blumen – construction of felt flowers – construction de fleurs en feutre – konstruktion af filt blomster – construção de flores de feltro – costruzione di fiori di feltro

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Baykuş Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir