Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


keceden-cicek-nasil-yapilir13-576x415

Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Keçe ile birçok şey yapıldığını önceki paylaşımlarımız da görmüştük. Bu yazımızda da yine keçe kullanarak çok güzel çiçek motifli süsler yapabileceksiniz. Keçeden çiçek yapmak için sitemizde türlü anlatımlar ve farklı çalışmaların detaylı anlatımlarına daha önce de yer vermiştik.


Hatta bu yazımızın hemen altından onlar da karşınıza çıkabilir. İnceleyerek en güzel çalışmalardan yararlanabilir ve sizde kısa sürede keçe çiçek modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Keçeden nasıl çiçek yapılır demeyin. Gerçekten yapılıp bittikten sonra ortaya çıkan görüntüye inanamayacaksınız.

Anlatımlı keçe çiçek çalışmaları sayesinde sizde yapay çiçek veya süs çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bau von Filz Blumen – construction of felt flowers – construction de fleurs en feutre – konstruktion af filt blomster – construção de flores de feltro – costruzione di fiori di feltro

Keçeden Baykuş Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*