KEÇEDEN ÇİÇEK TOKA YAPMAK


Keçeden çiçek toka yapmak isteyenler için farklı bir çalışma buldum. Resimli anlatımını paylaştığım bu çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Keçeden yapılan çiçek çalışmalarını sitemizdeki keçe kategorisinde fazlaca bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da aşamalar adım adım gösterilmiş.

Yapmanız gereken rengini seçtikten sonra keçe çiçek örneğini yapmak için resimli anlatımdaki gibi sırası sırasına yapmak. Keçeden süs yapmak hem kolay.

Hem de artık keçe parçalarını değerlendirmiş oluyorsunuz. Bu tür süsleri değişik çalışmalarda kullanabilir ve süsleme işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Keçeden toka yapmak için de bu güzel örneği kullanabilir ve takı çalışmalarınızda süs çiçeği olarak kullanmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı olan keçeden çiçekli toka yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-cicek-toka-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*