Keçeden Çiçek Yapılışı

 

 

0

 

Keçeden Çiçek Yap

Keçeden çok kısa sürede çiçekler yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere keçeden çiçek yapımı, keçeden çiçek yapmak, keçeden çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Keçeden papatya yapmak veya keçeden gül yapmak gibi birçok güzel anlatımı sitemizde bulabilirsiniz.

Keçe kategorisinde yüzlerce anlatım ve resimli örnekler bulunuyor. Yine video anlatımlı olarak da sitemizde kolay yapılacak keçe projelerine yer vermiştik. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sizde öğrenip yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Keçeden çiçek yapmak için adımları uygulamanız yeterli oluyor. Kısa sürede evinize yapay çiçek süs çalışmaları yapabilir veya vazolarda değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-cicek-yapimi

keceden-cicek-yapimi2

 

 

keceden-cicek-yapimi3

keceden-cicek-yapimi4

keceden-cicek-yapimi5

 

Daha önce paylaştığımız Yapma Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir