Keçeden Çiçek Yapılışı

keceden-cicek-yapimi6-640x415

Keçeden Çiçek Yap

Keçeden çok kısa sürede çiçekler yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere keçeden çiçek yapımı, keçeden çiçek yapmak, keçeden çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Keçeden papatya yapmak veya keçeden gül yapmak gibi birçok güzel anlatımı sitemizde bulabilirsiniz.

Keçe kategorisinde yüzlerce anlatım ve resimli örnekler bulunuyor. Yine video anlatımlı olarak da sitemizde kolay yapılacak keçe projelerine yer vermiştik. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sizde öğrenip yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Keçeden çiçek yapmak için adımları uygulamanız yeterli oluyor. Kısa sürede evinize yapay çiçek süs çalışmaları yapabilir veya vazolarda değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-cicek-yapimi6

keceden-cicek-yapimi22

keceden-cicek-yapimi32

keceden-cicek-yapimi42

keceden-cicek-yapimi51

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*