Keçeden Çiçek Yapımı


Keçeden Çiçek Yap

Keçeden çiçek yapmakla ilgili bir önceki yazımızda anlatım paylaşmıştık. Bu yazımızda da yine sizlere rengarenk çiçekler yapabileceğiniz farklı bir keçeden çiçek yapılışını resimli olarak paylaşacağız.

Evde keçe çiçek çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu güzel ve eğlenceli çalışmayı çok seveceksiniz. Anlatımlı çalışmayı yaparken zorlanmayacak ve kısa sürede tamamlayacaksınız.

Evinizde boş duran vazolarda kullanabilir veya sevdiğiniz birisine de hediye edebilirsiniz. Evi süsleme amaçlı da bu tür güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Keçeden çiçek yapımı çalışmasını seveceksiniz.

Evde kolay keçe çiçek çalışmaları yaparak sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kolay yapılan keçe çiçek çalışmalarını sitemizde fazla fazla da bulacak ve onları da sevebilirsiniz. Kolay gelsin.

Keçe çiçek yapımı

keceden-cicek-yapimi2

keceden-cicek-yapimi3

keceden-cicek-yapimi4

keceden-cicek-yapimi5

keceden-cicek-yapimi6

keceden-cicek-yapimi7

Keçeden görüldüğü üzere harika broşlar da yapılabiliyor. Keçeden çiçek yapılışı çalışmalarında zorlanmayacağınızı temin ederim hanımlar. Çünkü yaparken makas, silikon yapıştırıcı ve süslemek için bir obje kullanıyorsunuz.

Kolayca ortaya harika süs çalışmaları çıkarabiliyorsunuz. Üstteki örneklerin yapılışını öğrenerek sizde kısa sürede evinize süs keçe çalışmaları yaparak dekoratif anlamda evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Yaptığınız bir çalışmayı güzelleştirmek için keçe çiçek süs çalışmalarını değerlendirebilirsiniz. Keçeden süs nasıl yapılır diyenler için eğitim amaçlı veya videolu anlatımları da daha önce sitemizde paylaşmıştık. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Birçoğu altta karşınıza çıkacak. İnceleyerek sizde bu işin uzmanı olabilirsiniz. Unutmayın keçeden projeler yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*