Keçeden Çiçek Yapımı Resimli Anlatımlı


keceden-cicek-yapimi5-737x415

Keçeden Çiçek Süs Yapımı

Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili çalışmalar serisine bir resimli anlatım daha ekledik. Bu yazımızda sizlere keçeden kolay çiçek yapımı ile ilgili yardımcı anlatımlı resim paylaşıyoruz. Keçeyle çiçek yapılışı çalışmalarını her zaman sevmişimdir.

Evde keçe çiçek yapmak için sitemizde bu konuyla ilgili birçok çeşitte paylaşım yapmıştık. Onlar da zaten hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilir ve beğenebilirsiniz.

Keçeden kolay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmada aşama aşama ne yapmanız gerektiği ifade edilmiş. Zorlanmadan yapabilir ve benzer çalışmalar ararsanız da sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Keçeyle çiçek yaparak sizde çeşitli süsler ortaya çıkarabilirsiniz. Süsleme yapılacağı zaman evde hemen hemen her şeyi kullanarak harika çalışmalar yapabilirsiniz hanımlar.

Özellikle de keçe malzemesi bu iş için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Her türlü şekli verebilmek mümkün. Alttaki çalışmada da yine çok güzel şekilde değerlendirip, sizde çok güzel süs çiçek çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz.


keceden-cicek-yapimi5-498x500
kece-sus-cicek-yapimi

Kolay süs yapımıyla alakalı çalışmaları sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Yaparken çalı çırpı ne varsa kullanın derim. Bu çalışmada keçeden kapı süsü yapılmış. Etrafını istediğiniz şekilde ekstra süs malzemeleri ile de ekleyerek değiştirebilirsiniz.

Ben genelde gördüğüm çalışmaları beğeniyim beğenmeyeyim hemen ekleme bir şeyler yapabilir miyim? diye düşünürüm. Sizde öyle yapın. Görün bakın neler ortaya çıkıyor. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Kelebek Terlik Kalıbı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*