Keçeden Çiçek Yapımı Resimli Anlatımlı

 

 

0

 

Keçeden Çiçek Yap

Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili çalışmalar serisine bir resimli anlatım daha ekledik. Bu yazımızda sizlere keçeden kolay çiçek yapımı ile ilgili yardımcı anlatımlı resim paylaşıyoruz. Evde keçe çiçek yapmak için sitemizde bu konuyla ilgili birçok çeşitte paylaşım yapmıştık. Onlar da zaten hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilir ve beğenebilirsiniz.

Keçeden kolay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmada aşama aşama ne yapmanız gerektiği ifade edilmiş. Zorlanmadan yapabilir ve benzer çalışmalar ararsanız da sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Keçeyle çiçek yaparak sizde çeşitli süsler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

keceden-cicek-yapimi

Bau von Filz Blumen – construction of felt flowers – construction de fleurs en feutre – konstruktion af filt blomster – construção de flores de feltro – costruzione di fiori di feltro

 

Daha önce paylaştığımız Kelebek Terlik Kalıbı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir