KEÇEDEN ÇİÇEKLİ AİLE AĞACI YAPMAK

 

 

0

 

Keçeden çiçekli aile ağacı yapmak için bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan aile çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem kolay yapımı olmuyor.

Hem de ailenizi sevdiğinizi farklı bir yolla göstermiş oluyorsunuz. Bu güzel çalışma da kuru ağaç dallarından saksı ile aile fotoğrafı ağacı yapmak için alttaki örnekten yararlanabilirsiniz.

Keçeden çiçek aile fotoğraf ağacı yapmak için adımları uygulayarak sizde aynısını yapabilir ve sevdiklerinizin resimlerini keçe çiçek figürlerinin içine sığdırabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları çocuklarınızla yaptığınızda hem onların aile bağlarını geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

keceden-cicekli-aile-agaci-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE TAKIM ASKILIĞI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir