Keçeden Çiçekli Takı Yapımı Resimli Anlatım

 

 

1

 

Keçeden Çiçekli Takı Yap

Keçeden çiçekli takı yapılışı ile ilgili yazımızda sizlere örnek yapılmış keçeden takılar bulacaksınız. Altta yer alan örneklere hem bayılacaksınız. Hem de nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde çok güzel keçe çiçek modelleri yapabileceksiniz. Evde kolay çiçek yapmak veya benzer basit yapma keçe çiçek çalışmalarını sitemizde yine bulabilirsiniz.

 

 

Hemen altta yer alan çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel değişik keçe çiçek modelleri ve yapılışını öğrenerek sizde boş vakitlerinizde bu tür çalışmalar yapabileceksiniz. Kolay yapılan keçe çiçek çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel süslemeler yapabileceksiniz. Kolay yapılan keçe çiçek çalışmalarını yine buldukça sizlere aktarmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden İğnelik Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ELİF AKARSU dedi ki:

    keçeden takı yapımını arıyordum buraya geldim. gerçekten güzel çalışmalar paylaşmışsınız. şimdi bu yazıyı inceledikten sonra diğer keçe çalışmaları için sitenizi inceleyeceğim hizmet için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir