Keçeden Çiçekli Takı Yapımı Resimli Anlatım


keceden-yapilmis-takilar4-500x415

Keçeden Çiçekli Takı Yap

Keçeden çiçekli takı yapılışı ile ilgili yazımızda sizlere örnek yapılmış keçeden takılar bulacaksınız. Altta yer alan örneklere hem bayılacaksınız. Hem de nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde çok güzel keçe çiçek modelleri yapabileceksiniz. Evde kolay çiçek yapmak veya benzer basit yapma keçe çiçek çalışmalarını sitemizde yine bulabilirsiniz.


Hemen altta yer alan çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel değişik keçe çiçek modelleri ve yapılışını öğrenerek sizde boş vakitlerinizde bu tür çalışmalar yapabileceksiniz. Kolay yapılan keçe çiçek çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel süslemeler yapabileceksiniz. Kolay yapılan keçe çiçek çalışmalarını yine buldukça sizlere aktarmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

Keçeden İğnelik Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Keçeden Çiçekli Takı Yapımı Resimli Anlatım

  1. keçeden takı yapımını arıyordum buraya geldim. gerçekten güzel çalışmalar paylaşmışsınız. şimdi bu yazıyı inceledikten sonra diğer keçe çalışmaları için sitenizi inceleyeceğim hizmet için teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*