Keçeden Cüzdan Nasıl Yapılır?

keceden-cuzdan-yapimi1

Keçeden Cüzdan Yapmak

Keçeden cüzdan yapımını anlatan resimli anlatım sayesinde evde kendi kendinize basit keçeden cüzdanlar yapabilirsiniz. Keçeden nasıl cüzdan yapılır ki? demeyin. Çünkü yapılıyormuş. Bende yeni öğrendim. Keçe malzemesi ile süsleme, süs çiçek veya birçok benzeri çalışma yapılıyor.

Tüm bu benzer keçe projelerini ve örneklerini daha önce de paylaşmıştık. Onları da sitemizde bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Keçe cüzdan nasıl yapılır diyenler için altta detaylı anlatıma sahip güzel bir projeye yer verdik. Anlatımdan yararlanarak sizde kestiğiniz keçe malzemesinden çok güzel ve keyifli cüzdanlar dikebilirsiniz. Her renkten cüzdan yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-cuzdan-yapimi1

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*