Keçeden Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

keceden-cuzdan-nasil-yapilir3

Keçeden Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Keçe kullanarak çok güzel şirin cüzdanlar yapmak ister misiniz? Resimli anlatımlardan yararlanabilir ve keyifli bir şeklide eğlenceli cüzdanlar yapabilirsiniz. Bu yaptığınız cüzdanları çocuklarınıza yapabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Keçeden kolay cüzdan nasıl yapılır diyorsanız, alttaki güzel çalışmalar işinize yarayacaktır. Keçeden elma şeklinde cüzdan yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı keçe cüzdan yapımı çalışmalarını sitemizde birçok videolu anlatım da bulunuyor.

Keçeden nasıl cüzdan yapılır diyorsanız sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemenizi tavsiye ederim. Onlar da çok güzeller ve hemen bu yazımın altında yüzlerce örneğe ulaşabilirsiniz.

keceden-cuzdan-nasil-yapilir

keceden-cuzdan-nasil-yapilir2

keceden-cuzdan-nasil-yapilir3

Geldbörse aus Filz – wallets made of felt – Portefeuilles en feutre – Portafogli di feltro – tegnebøger fremstillet af filt – Carteras de fieltro

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Keçeden Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*