Keçeden Cüzdan Yapımı Resimli Anlatım


keceden-cuzdan-yapimi10

Keçeden Cüzdan Nasıl Yapılır

Keçeden bu seferde cüzdan yapılışı ile ilgili paylaşımda bulunuyoruz. Keçeden kolay cüzdan yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak, kısa sürede keçeden cüzdan yapabilirsiniz. Keçeden nasıl cüzdan yapacağınız detaylıca aktarılmış. Kısa sürede sizde rengini sevdiğiniz keçeyle cüzdan yapabilirsiniz. Evde kolay keçe cüzdan yapımıyla alakalı birçok çalışmaya kolayca ulaşabilirsiniz.


Keçe cüzdan yapımıyla alakalı birçok çalışmayı sitemizden öğrenerek yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye verebilirsiniz. Anlatımlı kolay keçe cüzdan yapımıyla alakalı buldukça yeni çalışmalara da sitemizde yer vermeye devam edeceğim. Kolay gelsin.

Geldbörse aus Filz – wallets made of felt – Portefeuilles en feutre – tegnebøger fremstillet af filt – carteiras feitos de feltro – Portafogli di feltro

Su Şişesinden Avize Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*