Keçeden Ekmek Sepeti Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

1

 

Keçeden Ekmek Sepeti Yapılışı Resimli Anlatım

Bu günkü paylaşımımız da sizlere keçeden nasıl harika ekmek sepeti yapabileceğinizi göstereceğiz. Keçeden çok şık ve mutfağınızı süslü gösterecek ekmek sepeti yapımı ile size gelenleri kıskandırabilirsiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak veya keçeyle ekmek sepeti yapımı gibi birçok güzel çalışmayı alternatifli olarak sitemizde bulabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı ekmek sepeti yerine lazımlık, takı kutusu veya farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz.

Renk olarak istediğiniz keçeyi kullanabilir ve çok güzel sepet modeli lazımlık veya farklı amaçlarla kullanacağınız kaseler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

keceden-ekmek-sepeti-yapimi

Pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Evinizde çok şık duracak…

Farklı bir anlatım sunan video :

Brotkorb aus Filz – bread basket of felt – corbeille à pain de feutre – cestino del pane di feltro – brødkurv af filt – granero de fieltro

 

Daha önce paylaştığımız Hasır Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yasmin dedi ki:

    denedim ve güzel oldu sayenizde bunları da öğreniyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir