Keçeden Elma Şeklinde Bardak Altlığı Yapılışı


keceden-elma-seklinde-bardak-altligi2-425x415

Keçeden Elma Şeklinde Nihale

Keçeden normal bardak altlığı yapılışı ile ilgili yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda ise elma şeklinde harika görünüme sahip bardak altlıkları yapacağız. Resimli anlatımı uygulayarak kolaylıkla elma şeklinde keçeden bardak altlığı yapabilirsiniz.

Keçeden elma bardak altlığı yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Hatta evde nelerden para kazanabiliriz diyorsanız işte bu güzel çalışmayı sizlere öneririm. Yapımı hem kolay ve hem de kısa sürede tamamlanan çalışmayı yaparken de keyif alacaksınız.


Keçeden nihale nasıl yapılır diyenler için de önerdiğim bu güzel çalışmayı süs amaçlı da yapabilirsiniz. Buzdolabına magnet olarak da yapmayı planlayabilirsiniz. Süs veya benzeri şekillerde de kullanabileceğiniz bu güzel çalışmayı kesinlikle öneriyorum. Kolay gelsin.

Kağıttan Kelebek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*