Keçeden Elma Şeklinde Bardak Altlığı Yapılışı

 

 

0

 

Keçeden Elma Şeklinde Nihale

Keçeden normal bardak altlığı yapılışı ile ilgili yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda ise elma şeklinde harika görünüme sahip bardak altlıkları yapacağız. Resimli anlatımı uygulayarak kolaylıkla elma şeklinde keçeden bardak altlığı yapabilirsiniz.

Keçeden elma bardak altlığı yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Hatta evde nelerden para kazanabiliriz diyorsanız işte bu güzel çalışmayı sizlere öneririm. Yapımı hem kolay ve hem de kısa sürede tamamlanan çalışmayı yaparken de keyif alacaksınız.

 

 

Keçeden nihale nasıl yapılır diyenler için de önerdiğim bu güzel çalışmayı süs amaçlı da yapabilirsiniz. Buzdolabına magnet olarak da yapmayı planlayabilirsiniz. Süs veya benzeri şekillerde de kullanabileceğiniz bu güzel çalışmayı kesinlikle öneriyorum. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Kağıttan Kelebek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir