Keçeden Ev Ayakkabısı Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Ev Ayakkabısı Yap

Keçeden ev ayakkabısı yaparak, evinize gelen misafirlere terlik yerine bu ayakkabıları da sunabilirsiniz. Gerçekten yapımı kolay ve eğlenceli olan bu ayakkabıları ev içinde kendiniz de çeşitli aktivitelerde kullanabilirsiniz. Keçeden terlik nasıl yapılır diyorsanız da bu güzel çalışma işinize yarayacaktır. Basit ve etkili bir çalışma olup, güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Evde misafirlerinize verebilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Basit bir çalışma ve herkes yapabilir.

Çok para vermek yerine kendi ev terliğinizi veya ev ayakkabı modelinizi kendiniz yapabilirsiniz. Keçeden yaptıktan sonra dikiş kısımlarını alttaki gibi renkli yaparak eve gelenleri şaşırtabilir ve kullanmaları için sunabilirsiniz. Evde terlik derdine son. Kolayca yapılabilen bu çalışmayı öneririm. Kolay gelsin.

 

 

keceden-ev-ayakkabisi-terligi-yapilisi

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Patik Yapma Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir