Keçeden Ev Ayakkabısı Yapılışı Resimli Anlatım


keceden-ev-ayakkabisi-terligi-yapilisi-737x415

Keçeden Ev Ayakkabısı Yap

Keçeden ev ayakkabısı yaparak, evinize gelen misafirlere terlik yerine bu ayakkabıları da sunabilirsiniz. Gerçekten yapımı kolay ve eğlenceli olan bu ayakkabıları ev içinde kendiniz de çeşitli aktivitelerde kullanabilirsiniz. Keçeden terlik nasıl yapılır diyorsanız da bu güzel çalışma işinize yarayacaktır. Basit ve etkili bir çalışma olup, güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Evde misafirlerinize verebilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Basit bir çalışma ve herkes yapabilir.

Çok para vermek yerine kendi ev terliğinizi veya ev ayakkabı modelinizi kendiniz yapabilirsiniz. Keçeden yaptıktan sonra dikiş kısımlarını alttaki gibi renkli yaparak eve gelenleri şaşırtabilir ve kullanmaları için sunabilirsiniz. Evde terlik derdine son. Kolayca yapılabilen bu çalışmayı öneririm. Kolay gelsin.


keceden-ev-ayakkabisi-terligi-yapilisi

Keçeden Patik Yapma Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*