Keçeden Fiyonk Yapımı Resimli Anlatım

keceden-fiyonk-yapimi-600x415

Keçeden Fiyonk Yapımı Resimli Anlatım

Keçe kullanarak harika ve güzel fiyonklar yapabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatım sayesinde sizde kolaylıkla keçeden fiyonk yapabileceksiniz. Kolay fiyonk yapmak için keçe veya kumaş malzemesi kullanabilirsiniz.

Alttaki anlatımı kullanarak sizde kolay bir şekilde kısa sürede fiyonk süs yapımını öğrenebilirsiniz. Keçe fiyonk süs yapıp magnet olarak da buz dolabında süs olarak kullanabilirsiniz. Fiyonk süs çalışmasını bir yerleri veya yaptığınız bir çalışmayı süslemede de kullanabilirsiniz.

Keçeden fiyonk nasıl yapılır diyorsanız bu konu üzerine birçok paylaşımı sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli kolay fiyonk yapımı çalışmasıyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-fiyonk-yapilisi

keceden-fiyonk-yapimi

fühlte Bogen – felt bow – arc senti – arco feltro – arco sentida – følte bue

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*