Keçeden Fiyonk Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Fiyonk Yapımı Resimli Anlatım

Keçe kullanarak harika ve güzel fiyonklar yapabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatım sayesinde sizde kolaylıkla keçeden fiyonk yapabileceksiniz. Kolay fiyonk yapmak için keçe veya kumaş malzemesi kullanabilirsiniz.

Alttaki anlatımı kullanarak sizde kolay bir şekilde kısa sürede fiyonk süs yapımını öğrenebilirsiniz. Keçe fiyonk süs yapıp magnet olarak da buz dolabında süs olarak kullanabilirsiniz. Fiyonk süs çalışmasını bir yerleri veya yaptığınız bir çalışmayı süslemede de kullanabilirsiniz.

Keçeden fiyonk nasıl yapılır diyorsanız bu konu üzerine birçok paylaşımı sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli kolay fiyonk yapımı çalışmasıyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-fiyonk-yapilisi

 

 

keceden-fiyonk-yapimi

fühlte Bogen – felt bow – arc senti – arco feltro – arco sentida – følte bue

 

 

Daha önce paylaştığımız Kağıttan Kolay Süs Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir