Keçeden Güllü Yastık Yapmak

 

 

0

 

Keçeden yapılan çalışmaları daha önce de sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir keçeden gül yapmak isteyenler için yastık çalışması paylaştım. Resimli anlatımda adım adım keçeden güllü yastık yapımını öğrenebilir ve sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Keçeden güllü yastık yapmak isteyenler olabilir. Hatta daha önce de benzer çalışmaları paylaşmıştım. Beyaz gül şeklinde keçeden yaprak yaprak yapmak ve yastık üzerine işlemeyi gösteren çalışmaları sitemizde paylaşmıştım.

Dekorasyon ve kendin yap kategorilerine bakarsanız çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda ise keçeden kırmızı yapraklı yastık yapmak isteyenler için adım adım tüm detaylar verilmiş. Sizde keçe kullanarak gül yaprakları ve güllü yastık yapabilirsiniz. Keçeden yastık yapmak isteyenler için evde nasıl yapılır bölümünde daha önceden güzel bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

 

 

Bu çalışmanın da ona benzediğini söyleyebilirim. Şimdi sizleri keçeden yastık yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

keceden-gullu-yastik-yapmak

Keçeden güllü yastık modelini yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür yastıklar yapıp rahatlıkla turistik yerlerde süs olarak veya arkasına yaslanan yastık olarak satışa da sunabilirsiniz. Güllü yastık modeli yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Güllü yastıklar yapabilir ve evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Güllü yastık hem güzel gözüküyor hem de evinizi güzelleştirecek yeni bir yastığınız olmuş oluyor.

source : http://stylowi.pl/3598172

 

Daha önce paylaştığımız Evde Çoraptan Pokemon Oyuncak Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir