Keçeden Horoz Yapımı – Resimli Anlatım

evde-keceden-horoz-yapimi-566x415

Keçeden Horoz Yapımı – Resimli Anlatım

Keçe çalışmalarını paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir keçe horoz çalışmasının örnek resmini ve yapılışını gösteren şablonu paylaşacağım. Bu sayede sizde evinizde keçe ile çalışmalar yapıyorsanız? keçeden horoz yapımını öğrenebilir ve keçe çalışmalarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Evde keçeden figürler yapmayı seviyorsanız, mutlaka sitemizde yer alan keçe kategorisine göz atmanızı öneririm. Birbirinden farklı ve güzel keçe çalışmalarını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçeden oyuncak yapılışı ile ilgili de yine sitemizde birçok çalışmayı paylaşmıştım. Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmaları sizlere de paylaşmaya devam ediyorum.

source : http://artesanatobrasil.net/molde-gratis-galinha-pintadinha-de-feltro/

felt cock – coq senti – Filz Hahn

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*