KEÇEDEN İÇ İÇE GEÇMELİ KALP SÜS

 

 

0

 

Keçeden iç içe geçmeli kalp süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Keçeden önce iki zıt renkle kalp şablonu oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra resimli anlatımda görüldüğü gibi kertikler oluşturup, iç içe geçirmeniz yeterli olacaktır.

Keçeden iç içe geçmeli kalp şeklinde süs yaparak sizde kullanmaya başlayabilirsiniz. İp bağlayabilir ve sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmalarını daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık.

Onları da keyifle kullanabilir ve evinizde boş vakitlerinizde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem el becerilerimiz gelişmiş oluyor. Hem de keyifli zaman geçirmemize vesile oluyorlar. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

keceden-ic-ice-gecmeli-kalp-sus

 

Daha önce paylaştığımız İPTEN ÖRGÜ KOLYE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir