Keçeden İğnelik Yapımı

 

 

0

 

Keçeden İğnelik Yap

Keçeden iğnelik yapılışı ile ilgili yazımızda bulunan resimlerden fikir alabilirsiniz. Değişik figürlerde keçeden yapılmış harika iğnelikler bu başlıkta… Evde nasıl iğnedanlık veya iğnelik yaparım diyenlere bu güzel çalışmayı kesinlikle öneririm.

Kolayca öğrenip, kısa sürede yapabilir ve evinizde süs amaçlı da tutabilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp sevdiğiniz komşunuza yada akrabanıza da hediye edebilirsiniz. Keçeden iğnelik yapmak gibi çeşitli örnekleri sitemizde hatta bu yazımızın altında da bulabilirsiniz.

Onları da incelemenizi ve nasıl yapıldıklarını öğrenmenizi öneririz. Sizde bu tür çalışmalar yaparak iğnelerinizi batıracak güzel bir araca sahip olmuş olursunuz. Benzer örneklere sitemizden hayvan motifli veya değişik şekillerde yapılışını gösteren şablonlara da ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

keceden-ignelik-yapimi

keceden-ignelik-yapimi2

 

 

keceden-ignelik-yapimi3

keceden-ignelik-yapimi4

keceden-ignelik-yapimi5

keceden-ignelik-yapimi6

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Çanta Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir