Keçeden İğnelik Yapımı

1x1.trans

Keçeden İğnelik Yap

Keçeden iğnelik yapılışı ile ilgili yazımızda bulunan resimlerden fikir alabilirsiniz. Değişik figürlerde keçeden yapılmış harika iğnelikler bu başlıkta… Evde nasıl iğnedanlık veya iğnelik yaparım diyenlere bu güzel çalışmayı kesinlikle öneririm.

Kolayca öğrenip, kısa sürede yapabilir ve evinizde süs amaçlı da tutabilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp sevdiğiniz komşunuza yada akrabanıza da hediye edebilirsiniz. Keçeden iğnelik yapmak gibi çeşitli örnekleri sitemizde hatta bu yazımızın altında da bulabilirsiniz.

Onları da incelemenizi ve nasıl yapıldıklarını öğrenmenizi öneririz. Sizde bu tür çalışmalar yaparak iğnelerinizi batıracak güzel bir araca sahip olmuş olursunuz. Benzer örneklere sitemizden hayvan motifli veya değişik şekillerde yapılışını gösteren şablonlara da ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

keceden-ignelik-yapimi

keceden-ignelik-yapimi2


keceden-ignelik-yapimi3

keceden-ignelik-yapimi4

keceden-ignelik-yapimi5

keceden-ignelik-yapimi6

Keçeden Çanta Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*