KEÇEDEN KAĞIT PEÇETELİK YAPMAK

 

 

0

 

Keçeden kağıt peçetelik yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak bu güzel çalışmayı keçeden veya kumaştan yapabilirsiniz. Sevimli çalışmayı para cüzdanı olarak da kullanabilirsiniz. Benzerini cüzdan yapımı için paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu güzel çalışmayı yapıp çocuklarınıza verdiğiniz harçlıkları koymaları için güzel bir cüzdan olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Keçeden peçetelik yapmak için daha önce benzerlerini paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar bu yazımızın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da mutlaka göz atın.

Kolay yapılan keçe eşya çalışmalarının detaylı anlatımlarını sitemizde bulabilirsiniz. Bu güzel ve sevimli keçe peçetelik kabını yapmak için de altta şablon yer alıyor. Aşamalı bir şekilde çalışmayı kısa sürede yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Süs olarak da yapabilir veya bozuk para cüzdanı yapıp çocuklarınıza da verebilirsiniz.

 

 

Bu tür keçe lazımlık çalışmaları ile fazlaca yapıp satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri keçe lazımlık yapmak veya keçeden peçetelik yapmak için çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-kagit-pecetelik-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir