Keçeden Kapı Süsü Yapılışı

 

 

0

 

Evde Keçeden Kapı Süsü Yapılışı – Anlatımlı

Keçe kullanarak çok güzel süsler, objeler ve kullanılışlı malzemeler yapılabilmektedir. Keçe kullanarak yapılan süs veya diğer çalışmalarla ilgili önceki yazılarımızda paylaşmıştık. Bu yazımızda yine sizlere çok güzel ve pratik bir şekilde kapılarınıza süs yapabileceğiniz bir çalışmayı paylaşacağız. Evde kapınıza çok güzel keçeden kapı süsü yapılışı çalışması sayesinde sizde keçeden süsleme çalışmasını öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça keyifli ve eğlenceli olan bu çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde keçeden yapılan kapı süsü modellerini sitemizde yer alan keçe kategorisinde bolca görüntüleyebilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza keçe ile yapılmış birçok çalışmanın bağlantısı çıkacak. Dilerseniz o çalışmalara da göz atabilir ve yapımlarını öğrenebilirsiniz.

Keçeden çok güzel kapı süsleri yapabilir ve komşularınızı, size gelen misafirlerinizi kıskandırabilirsiniz.

keceden-kapi-susu-yapilisi

 

 

keceden-kapi-susu-yapimi

kece-ile-kapi-susu-yapmak

kece-kullanarak-kapilara-sus-yapmak

Keçe kullanarak sizde hayal gücünüzü kullanabilir ve harika süs eşyaları yapabilirsiniz.

 

Dichtungen Türverkleidung – joints de garniture de porte – seals door trim

 

 

Daha önce paylaştığımız 70 Adet Keçe Cep Telefonu ve Tablet Kılıf Modelleri Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir