Keçeden Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

keceden-kapi-susu-yapimi21

Keçeden Kapı Süsü Yap

Keçeden yapılan çalışmalar ile ilgili paylaşımlara devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda yine sizlere keçeden kapı süsü nasıl yapılır? keçeden kapı süsü yapılışı ve keçeden kapı süsü yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Evde ev içi kapılara süs yapabilirsiniz. Çocuk odası kapısını süsleyebilirsiniz.

Evde çocuk odası kapısına süs yapmak içinde sitemizde eğitici ve öğretici çalışmalar paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sitemizde bulabilir ve onları da yapabilirsiniz.

keceden-kapi-susu-yapimi7

keceden-kapi-susu-yapimi21

keceden-kapi-susu-yapimi31

keceden-kapi-susu-yapimi41

keceden-kapi-susu-yapimi51

keceden-kapi-susu-yapimi61

keceden-kapi-susu-yapimi71

keceden-kapi-susu-yapimi81

Türverzierung aus Filz – door ornament made of felt – ornement de porte en feutre – dør ornament lavet af filt – porta ornamento feito de feltro – porta ornamento fatto di feltro

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*