Keçeden Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Kapı Süsü Yap

Keçeden yapılan çalışmalar ile ilgili paylaşımlara devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda yine sizlere keçeden kapı süsü nasıl yapılır? keçeden kapı süsü yapılışı ve keçeden kapı süsü yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Evde ev içi kapılara süs yapabilirsiniz. Çocuk odası kapısını süsleyebilirsiniz.

Evde çocuk odası kapısına süs yapmak içinde sitemizde eğitici ve öğretici çalışmalar paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sitemizde bulabilir ve onları da yapabilirsiniz.

keceden-kapi-susu-yapimi

keceden-kapi-susu-yapimi2

keceden-kapi-susu-yapimi3

 

 

keceden-kapi-susu-yapimi4

keceden-kapi-susu-yapimi5

keceden-kapi-susu-yapimi6

keceden-kapi-susu-yapimi7

keceden-kapi-susu-yapimi8

Türverzierung aus Filz – door ornament made of felt – ornement de porte en feutre – dør ornament lavet af filt – porta ornamento feito de feltro – porta ornamento fatto di feltro

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Peçetelik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir