Keçeden Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım


Keçeden Kapı Süsü Yap

Keçeden kapı süsü nasıl yapılır? keçe ile yapılan kapı süsü çalışmalarındaki aşamalar nelerdir? bu yazımızda sizlere kapı süsünün yuvarlak kısmını yani çelenginin yapılışını gösteren resim paylaşacağız. Kolay kapı süsü yapmak için çok sade bir çalışma olduğunu biliyorum. Evde kolay kapı süsü yapmak isteyenlerin belki işine yarayabilir.

Tek karelik bir anlatım olsa da ne yapılmak istenildiğini anlamış olursunuz. Yuvarlak simit üzerine keçe veya iple dolanan çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Yuvarlak bir simit veya halka oluşturduktan sonra üzerini süslemeniz yeterli olacaktır. Evde keçeden kapı süsü yapmak veya keçe kapı süsü modeli oluşturmak için sitemizde birçok örneğe ulaşabilirsiniz.

keceden-kapi-susu-yapilisi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Keçeden Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

  1. Nuray hanım çok güzel çalışmalar paylaşmışsınız, çok güzel fikirleri edindim , çok teşekkür ediyorum.. Ellerinize , emeğinizesağlık… Böyle devam lütfenn ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*