Keçeden Kapı Süsü Yapımı Videolu Anlatım

 

 

0

 

Keçeden birçok şey yaptık. Bu yazımızda yine keçe kullanarak harika kapı süsü yapımını paylaşacağız. Sizlere öncelikle birkaç keçeden yapılmış kapı süsü resmi paylaşacağız. Daha sonrasında ise bu çalışmaların nasıl yapıldıklarını detaylı anlatan videolar paylaşacağız.

Altta öncelikle sizlere birbirinden farklı ve güzel keçe kapı süs örneklerini paylaştım. Tüm bu örnekler keçeden yapılmıştır. Sizde keçeden kapı süsü yaparak çocuklarınızın odasına asabilirsiniz. Yine evinizin dış kapısına da keçeden kapı süsü çalışması yapabilirsiniz. Tüm bu çalışmalar için sitemizde yer alan keçe kategorisine göz atmanız yeterli olacaktır. Keçeden yapılanları yine aynı kategoride bulabilirsiniz.

Keçe ile birçok çalışma yapılmaktadır. Çünkü bunu görüyorum ve her gün sizlere keçeden yapılan herhangi bir çalışmayı sitemizde paylaşıyorum. Bizi takip ederek, yeni keçe çalışmalarını da takip etmiş olursunuz. Yine sosyal medya hesaplarımızdan da oluşturduğum içerikleri her gün paylaşıyorum.

 

 

Bu makalemde paylaştığım örnek keçeden yapılmış kapı süsü örnekleri ise aşağıdadır. Yapılışını anlatan çalışma ise yine bu makalenin sonunda size anlatımlı video olarak sunulmuştur. Bu sayede sizde izleyeceğiniz video sayesinde keçeden kapı süsü yapımını öğrenebilir ve evinizdeki kapılara yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Keçeden yapılmış kapı süsü resimleri alıntıdır.

Keçeden kapı süsü yapmayı düşünüyorsanız? paylaştığım bu video tam size göre… izleyeceğiniz videoda baştan sona kadar bir kapı süsünün keçeden nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Videoyu durdurarak izleyebilir ve yapılışını adım adım sizde öğrenebilir ve evinizde kolayca yapabilirsiniz. Kapı süsü yapılışı ile ilgili diğer çalışmalar bu makalemin sonunda benzer içerikler olarak karşınıza çıkacak. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Kapı Süsü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir