Keçeden Kardan Adam Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Kardan Adam Nasıl Yapılır

Evde kardan adam yapımı yazımızda sizlere keçe kullanarak nasıl keçeden kardan adam yapacağınızı göstereceğiz. Çocuklarınızı eğlendirecek bu güzel çalışma ile hem siz yaparken eğleneceksiniz. Hem de çocuklarınıza yaz gününde kışın sevilen karakteri kardan adamı getirmiş olacaksınız.

Evde keçeden kardan adam yapmak için paylaştığımız bu güzel ve sevimli çalışmayı çocuklarınız çok sevecek. Anlatımlı keçe kardan adam çalışmaları sayesinde sizde güzel minyatür süs veya süsleme çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan keçe süs çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-kardan-adam-yapimi

keceden-kardan-adam-yapimi2

 

 

keceden-kardan-adam-yapimi3

keceden-kardan-adam-yapimi4

keceden-kardan-adam-yapimi5

Schneemann aus Filz – snowman made of felt – bonhomme de neige en feutre – snemand lavet af filt – boneco de neve feito de feltro – pupazzo di neve in feltro

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Bileklik Yapılışı Resimli Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir