KEÇEDEN KEDİ MAGNET SÜS YAPIMI

 

 

0

 

Keçeden kedi magnet süs yapımı için paylaştığım bu güzel ve sevimli süs kendin yap çalışmasını sizde beğenebilirsiniz. Ben çok beğendim. İlk fırsatta keçeden kedi oyuncak veya kedi magnet süs olarak buzdolabıma yapmayı düşünüyorum. Bu tür keçe süs çalışmalarını her zaman çok sevmişimdir.

Hem yapımını anlatan çalışmalardan yararlanabilir kısa sürede yapmayı öğrenebilirsiniz. Hem de yaparak satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Keçe kedi oyuncak yapıp çocuklarınızın odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

 

 

Anlatımlı keçe magnet süs çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı keçeden veya kalın kumaştan da yapabilirsiniz. Önerim oyuncak şeklinde yapıp çocuklarınızın odasına süs olarak da yapıştırabilirsiniz. Keçeden kedi sarkaç süs olarak da kullanabileceğinizi belirtmeliyim. Kolay gelsin.

source

keceden-kedi-magnet-sus-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN TAVŞAN KULAKLI TAÇ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir