Keçeden Kelebek Yapımı Resimli Anlatım


keceden-kelebek-yapimi2

Keçeden Kelebek Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden kelebek yapmaya ne dersiniz? evet malzememiz keçe ve yapacağımız şekil kelebek… Evde keçeden kelebek süs yapmak isteyenler olabilir diye altta detaylıca paylaştığımız çalışma çok hoşunuza gidecek. Kelebek figürü yapıp evinizde magnet süs olarak da kullanabilirsiniz.


Resimli anlatımlardan yararlanarak sizde keçe kelebek süs çalışmaları yapabilirsiniz. Yada keçe kelebek toka yapabilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Anlatımlı keçe toka çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede kendinize özel takılar yapabilirsiniz.

Keçeden toka yapımıyla alakalı birçok çalışmayı sitemizde detaylıca görebilirsiniz. Onları da incelemenizi ve sevdiğiniz olursa yoruma yazmanızı bekleriz. Şimdi sizleri anlatımlarla birlikte örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Kumaştan Kelebek Toka Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*