Keçeden Kelebek Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Kelebek Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden kelebek yapmaya ne dersiniz? evet malzememiz keçe ve yapacağımız şekil kelebek… Evde keçeden kelebek süs yapmak isteyenler olabilir diye altta detaylıca paylaştığımız çalışma çok hoşunuza gidecek. Kelebek figürü yapıp evinizde magnet süs olarak da kullanabilirsiniz.

 

 

Resimli anlatımlardan yararlanarak sizde keçe kelebek süs çalışmaları yapabilirsiniz. Yada keçe kelebek toka yapabilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Anlatımlı keçe toka çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede kendinize özel takılar yapabilirsiniz.

Keçeden toka yapımıyla alakalı birçok çalışmayı sitemizde detaylıca görebilirsiniz. Onları da incelemenizi ve sevdiğiniz olursa yoruma yazmanızı bekleriz. Şimdi sizleri anlatımlarla birlikte örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Kelebek Toka Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir