Keçeden Kitap Ayıracı Yapımı

 

 

0

 

Keçeden Kitap Ayıracı Yapımı

Diğer yazılarımızda sizlere keçeden muhteşem objeler, süsler ve kullanışlı eşyalar yapabileceğinizi gösterdik. Bu makalemizde sizlere keçeden nasıl kitap ayıracı yapabileceğinizi anlatacağız. Videolu ve resimli paylaşım yaptığımız yazımızda sizlerde kolay ve kısa sürede keçeden kitaplarınızı okurken kaldığınız yeri belirtme amaçlı ayıraç yapabileceksiniz. Keçeden çok güzel kitap ayıracı çalışmaları paylaşmıştım. Önceki güzel çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Evde keçeden kitap ayıracı yapımı ile ilgili diğer çalışmalar da çok güzel. Minion kitap ayracı çalışması da bulunuyor. Seveceğiniz çok güzel çalışmaları sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçeden yapılan diğer tüm çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Keçeden gerçekten de çok güzel çalışmalar yapılabiliyor. Evde sizde keçeden çalışmalar yapıyorsanız, sitemizde yer alan keçe çalışmalarını mutlaka görmelisiniz.

keceden-kitaplar-icin-ayirac-yapmak

keceden-kitaplar-icin-ayirac-yapmak

keceden-kitap-ayiraclari-yapmak

 

 

keceden-kitap-ayiraci-yapmak

kece-ile-kitap-ayiraci-yapimi

Öncelikle keçeden kitap ayıracı yapabilmek için malzeme olarak ; keçe, makas, yapıştırıcı ve iğne ile ipliğe ihtiyacınız var. Keçenin bir miktarı dışarıda kalacağı düşünülerek keçe kesilir. Ayıcık biçiminde kestiğiniz parçalardan öncelikle burun kısımları keçeye dikilir ve ardından kulakları ile gözleri yapıştırıcı ile yapıştırılarak işlem tamamlanır.

Ayrıntılı bir şekilde videomuzu izleyebilir ve keçeden kitaplarınız için ayıraç yapabilirsiniz.

Keçe kullanarak birçok şey yapabilirsiniz. Bu videomuzu izledikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz.

réactifs feutre – felt reagents – fühlte Reagenzien

 

Daha önce paylaştığımız Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir