Keçeden Kitap Ayracı Yapımı – Resimli Anlatım

keceden-kitap-ayraci-yapimi-500x415

Keçeden Kitap Ayracı Yapımı – Resimli Anlatım

Keçeden yapılan birçok çalışmayı sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir keçe çalışması paylaşacağım. Keçeden kitap ayracı yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde okuduğunuz kitaplar için harika ayraçlar yapabileceksiniz.

Keçeden yapılan diğer çalışmaları merak ediyorsanız? sitemizde yer alan keçe kategorisine mutlaka göz atmalısınız. Keçeden oyuncak, keçeden eşya veya keçeden obje gibi birçok çalışmanın yapımını anlatan yazılara keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Keçe kitap ayraç modellerini yine keçe kategorisinde paylaşmıştım. Göz atmanızı öneririm. Bu çalışmanın yapılışını anlatan resimler ise şöyle ;

keceden-kitap-ayraci-yapimi

source

book felt brackets – livre sentait supports – Buch fühlte Klammern

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*