Keçeden Kolay Çanta Yapmak


keceden-el-cantasi-yapmak2

Evde keçeden çanta yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da harika bir resimli anlatım yer alıyor. Keçeden kolay çanta yapmak için resimli anlatımda gösterilen taslağı keçe malzemesinden çıkartabilirsiniz. Keçe çanta yapımı için sitemizde keçe kategorisi ile kendin yap bölümlerinde sürekli olarak çalışmalar paylaşmıştım. Bunlardan farklı olarak bu yazımda paylaştığım çalışma gerçekten şık duruyor. Bana daha çok bir kamera cihazını taşıyabileceğiniz çanta görünümünde gelse de bu güzel keçe çanta çalışmasını yapıp değişik amaçlarda kullanabilirsiniz. Keçeden torba yapmak için de bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Keçeden yapılan çanta çalışmalarını sitemizde sıkça bulabilirsiniz. Bu yazımın hemen sonunda da karşınıza keçeden yapılan projeleri göreceksiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Keçe çanta örneklerini sitemizde bulabilir ve yapımını anlatan ders niteliğindeki yazılardan yararlanarak kısa sürede sizde evinizde yapabilirsiniz. Şimdi sizleri keçeden çanta yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.


keceden-el-cantasi-yapmak

Keçeden torba yapımını anlatan resimli anlatım sayesinde sizde bu güzel çalışmaya benzer güzel keçe çanta çalışmaları yapabilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmalar için sitemizdeki keçe kategorisine göz atmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : https://www.pinterest.com/pin/293085888229981263/

Evde Keçeden Minimon Oyuncak Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*