Keçeden Kolay Çanta Yapmak

 

 

0

 

Evde keçeden çanta yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da harika bir resimli anlatım yer alıyor. Keçeden kolay çanta yapmak için resimli anlatımda gösterilen taslağı keçe malzemesinden çıkartabilirsiniz. Keçe çanta yapımı için sitemizde keçe kategorisi ile kendin yap bölümlerinde sürekli olarak çalışmalar paylaşmıştım. Bunlardan farklı olarak bu yazımda paylaştığım çalışma gerçekten şık duruyor. Bana daha çok bir kamera cihazını taşıyabileceğiniz çanta görünümünde gelse de bu güzel keçe çanta çalışmasını yapıp değişik amaçlarda kullanabilirsiniz. Keçeden torba yapmak için de bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Keçeden yapılan çanta çalışmalarını sitemizde sıkça bulabilirsiniz. Bu yazımın hemen sonunda da karşınıza keçeden yapılan projeleri göreceksiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Keçe çanta örneklerini sitemizde bulabilir ve yapımını anlatan ders niteliğindeki yazılardan yararlanarak kısa sürede sizde evinizde yapabilirsiniz. Şimdi sizleri keçeden çanta yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

keceden-el-cantasi-yapmak

Keçeden torba yapımını anlatan resimli anlatım sayesinde sizde bu güzel çalışmaya benzer güzel keçe çanta çalışmaları yapabilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmalar için sitemizdeki keçe kategorisine göz atmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : https://www.pinterest.com/pin/293085888229981263/

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Minimon Oyuncak Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir