Keçeden Kolay Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Kolay Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden bir farklı çiçek yapılışı ile yine karşınızdayız. Bu yazımızda da yine keçe kullanarak daha değişik bir çiçek yapacağız. Resimli anlatımlara bakarak aynısını yapabilir ve keçeden kolay çiçek yapılışını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Evde keçeden çiçek nasıl yapılır diyenler için farklı bir çalışma ile yine karşınıza çıktık. Sizde keçe malzemesinden veya benzeri malzemeden güzel çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı keçe çiçek çalışmaları sayesinde boş zamanlarınızı bu güzel çalışmalarla eğlenerek değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

keceden-kolay-cicek-yapilisi

Bau von Filz Blumen – construction of felt flowers – construction de fleurs en feutre – costruzione di fiori di feltro – konstruktion af filt blomster – construcción de flores de fieltro

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir