Keçeden Kolay Çiçek Yapımı Resimli Anlatım


keceden-kolay-cicek-yapilisi1-584x415

Keçeden Kolay Çiçek Yap

Keçeden daha önce nasıl çiçek yapılacağı ile ilgili paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda sizlere keçeden daha farklı ve kolay çiçek yapılışıyla ilgili paylaşımda bulunacağız. Evde keçeden çiçek nasıl yapılır diyorsanız altta yer alan çalışma çok işinize yarayacak.

Sizde kısa sürede keçe çiçek modeli yapabilir ve evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Keçeden çiçek yapmak için paylaştığımız benzer çalışmalar da anlatım şeklinde hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak.

Gerçekten keçe çiçek çalışması yapmak hem zevkli, hem de keyifle yapılmaktadır. Sizde öğrenip yapabilir ve yaparken keyif alabilirsiniz. Hatta yapıp sevdiğiniz kişilere de nasıl yapıldığını öğretebilirsiniz.


keceden-kolay-cicek-yapilisi1

leicht fühlte Blumen – easy felt flowers – facile sentait fleurs – let følte blomster – fácil flores de feltro – facile feltro

Keçeden Ekmek Sepeti Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*