KEÇEDEN KOLAY ÇİLEK YAPMAK

1x1.trans

Keçeden kolay çilek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve dekoratif süs amaçlı kullanabilirsiniz. Anlatımlı keçe çilek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs amaçlı yapabilir veya çeşitli eşyalara ekleme süs olarak da düşünebilirsiniz.

Keçe çilek yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Anlatımlı keçe çalışmaları sayesinde sizde çok güzel süs çalışmaları yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Kumaştan çilek yapmak veya evde kolay süs çilek yapmak için paylaştığım çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Anlatımlı çilek süs çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür süs çalışmaları yaparak geçirebilirsiniz. Aşamalı çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.


Bu tür süs çalışmaları ile tablolar da yapabilirsiniz. 3 boyutlu çilek süs tablosu veya benzer çalışmalar yaparak dekoratif anlamda güzel süslere de sahip olmuş olursunuz. Şimdi sizleri bu eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-kolay-cilek-yapmak

ANLATIMLI ÇİFT ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*