KEÇEDEN KOLAY ÇİLEK YAPMAK

 

 

0

 

Keçeden kolay çilek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve dekoratif süs amaçlı kullanabilirsiniz. Anlatımlı keçe çilek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs amaçlı yapabilir veya çeşitli eşyalara ekleme süs olarak da düşünebilirsiniz.

Keçe çilek yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Anlatımlı keçe çalışmaları sayesinde sizde çok güzel süs çalışmaları yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Kumaştan çilek yapmak veya evde kolay süs çilek yapmak için paylaştığım çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Anlatımlı çilek süs çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür süs çalışmaları yaparak geçirebilirsiniz. Aşamalı çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

 

 

Bu tür süs çalışmaları ile tablolar da yapabilirsiniz. 3 boyutlu çilek süs tablosu veya benzer çalışmalar yaparak dekoratif anlamda güzel süslere de sahip olmuş olursunuz. Şimdi sizleri bu eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-kolay-cilek-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI ÇİFT ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir