KEÇEDEN KOLAY EL ÇANTASI YAPMAK

 

 

0

 

Keçeden kolay el çantası yapmak için birçok değişik çalışmanın resimli anlatımını ve videolu anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere keçeden yapılan el çantası çalışmalarına örnek güzel bir çalışma paylaştım.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde keçeden harika çalışmalar ve projeler yapabilmeyi öğrenebileceksiniz.

Sitemizde yer alan ” Keçe ” kategorisine göz attığınızda gerçekten keçeden neler yapıldığını gördüğünüzde şaşıracaksınız. Ben de ilk kez keçeden yapılan çalışmaları gördüğümde şaşkınlık içinde kalabiliyorum.

 

 

Hatta güzel keçe çalışmalarını gördükçe sizlere de buradan paylaşıyorum. Keçeden çanta yapmak veya keçeden cüzdan yapmak isteyenler için benzer çalışmaları buldukça paylaşıyorum.

Hatta bahse konu keçe projelerini hemen bu yazımın altında da benzerlerini görebilirsiniz. Şimdi sizleri keçeden cüzdan yapmak veya benzer çalışmalar yapmak için örnek resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-kolay-el-cantasi-yapmak

source : http://www.fabdiy.com/diy-cool-lady-bag/

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KÜRDANDAN KALPLİ MİNYATÜR SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir