Keçeden Kolay Gül Yapımı

 

 

0

 

Keçeden Kolay Gül Yapımı

Keçe kullanarak çok kolay bir şekilde gül yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere kolay gül yapımını anlatacağız. Keçe kullanarak nasıl kolay gül yapabileceğinizi göreceksiniz.

Evde keçeden gül yapmak veya keçeden yapay çiçek yapıp evde süs niyetine kullanabilirsiniz. Bu tür keçe gül yapımı veya keçeden süs çiçeği yapmak gibi değişik çalışmaların anlatımlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen altta yer alan videolu anlatımdan da yararlanarak sizde kısa sürede keçe malzemesine hükmetmeyi öğrenebilirsiniz. Keçeden gerçekten çok güzel süs çalışmaları ve ev eşya çalışmaları yapılmaktadır.

keceden-kolay-gul-yapimi

 

 

keceden-kolay-gul-yapimi2

stieg von der Matte – rose from the mat – est passé de la natte – è passato da tappeto – steg fra måtten – se levantó de la lona

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Şekerlik Yapılışı Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir