Keçeden Kolay Gül Yapımı


keceden-kolay-gul-yapimi2-464x415

Keçeden Kolay Gül Yapımı

Keçe kullanarak çok kolay bir şekilde gül yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere kolay gül yapımını anlatacağız. Keçe kullanarak nasıl kolay gül yapabileceğinizi göreceksiniz.

Evde keçeden gül yapmak veya keçeden yapay çiçek yapıp evde süs niyetine kullanabilirsiniz. Bu tür keçe gül yapımı veya keçeden süs çiçeği yapmak gibi değişik çalışmaların anlatımlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen altta yer alan videolu anlatımdan da yararlanarak sizde kısa sürede keçe malzemesine hükmetmeyi öğrenebilirsiniz. Keçeden gerçekten çok güzel süs çalışmaları ve ev eşya çalışmaları yapılmaktadır.

keceden-kolay-gul-yapimi


keceden-kolay-gul-yapimi2

stieg von der Matte – rose from the mat – est passé de la natte – è passato da tappeto – steg fra måtten – se levantó de la lona

Keçeden Şekerlik Yapılışı Videolu Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*