Keçeden Kolay Kutu Yapmak

1x1.trans

Keçeden kolay kutu yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız tüm detaylarıyla verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki adımları takip ederek keçeden kutu yapmak için çalışmayı tamamlamak. Bu sayede sizde keçeden sevimli kutular yapabilirsiniz. Bu kutuları çocuklarınızın oyuncaklarını toplamada, çeşitli malzemelerinizi içine koymada kullanabilirsiniz.

Süs amaçlı da bu kutuları kullanabilirsiniz. Keçeden kutu yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Kolay kutu yapmak için taslağı keçe üzerinde çizdikten sonra sizde çok güzel ve sevimli kutular yapabilirsiniz. Keçe kutu yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • keçe.
  • iğne iplik.

Malzemeler oldukça kolay ve hemen temin edilebilir. Keçeden kutu yapmak için öncelikle kalıbı çıkarmanız gerekiyor. Kalıbı çıkarttıktan sonra keçeden kolay kutu yapmak için resimli anlatımdaki diğer adımları takip edebilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmaları seviyorum. Hem eğlenceli oluyorlar. Hem de kolay ve kısa sürede tamamlanabiliyor. Şimdi sizleri evde keçeden kolay kutu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.


keceden-kolay-kutu-yapmak

Evde kolay kutu yapmak için farklı çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve keçe kategorilerinde bulabilirsiniz. Keçeden kolay kutu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yaparak sizde evinizde renkli kutular yapabilirsiniz. Bu kutuları lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın dağılan oyuncaklarını koyacağınız kutu görevinde de kullanabilirsiniz. Sürpriz kutusu olarak da düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40555632

Eski Ahşap Merdivenden Dekoratif Raf Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*