Keçeden Kolay Kutu Yapmak

 

 

0

 

Keçeden kolay kutu yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız tüm detaylarıyla verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki adımları takip ederek keçeden kutu yapmak için çalışmayı tamamlamak. Bu sayede sizde keçeden sevimli kutular yapabilirsiniz. Bu kutuları çocuklarınızın oyuncaklarını toplamada, çeşitli malzemelerinizi içine koymada kullanabilirsiniz.

Süs amaçlı da bu kutuları kullanabilirsiniz. Keçeden kutu yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Kolay kutu yapmak için taslağı keçe üzerinde çizdikten sonra sizde çok güzel ve sevimli kutular yapabilirsiniz. Keçe kutu yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • keçe.
  • iğne iplik.

Malzemeler oldukça kolay ve hemen temin edilebilir. Keçeden kutu yapmak için öncelikle kalıbı çıkarmanız gerekiyor. Kalıbı çıkarttıktan sonra keçeden kolay kutu yapmak için resimli anlatımdaki diğer adımları takip edebilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmaları seviyorum. Hem eğlenceli oluyorlar. Hem de kolay ve kısa sürede tamamlanabiliyor. Şimdi sizleri evde keçeden kolay kutu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

keceden-kolay-kutu-yapmak

Evde kolay kutu yapmak için farklı çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve keçe kategorilerinde bulabilirsiniz. Keçeden kolay kutu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yaparak sizde evinizde renkli kutular yapabilirsiniz. Bu kutuları lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın dağılan oyuncaklarını koyacağınız kutu görevinde de kullanabilirsiniz. Sürpriz kutusu olarak da düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40555632

 

Daha önce paylaştığımız Eski Ahşap Merdivenden Dekoratif Raf Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir