Keçeden Kolay Kutu Yapmak

Keçeden kolay kutu yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız tüm detaylarıyla verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki adımları takip ederek keçeden kutu yapmak için çalışmayı tamamlamak. Bu sayede sizde keçeden sevimli kutular yapabilirsiniz. Bu kutuları çocuklarınızın oyuncaklarını toplamada, çeşitli malzemelerinizi içine koymada kullanabilirsiniz.

Süs amaçlı da bu kutuları kullanabilirsiniz. Keçeden kutu yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Kolay kutu yapmak için taslağı keçe üzerinde çizdikten sonra sizde çok güzel ve sevimli kutular yapabilirsiniz. Keçe kutu yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • keçe.
  • iğne iplik.

Malzemeler oldukça kolay ve hemen temin edilebilir. Keçeden kutu yapmak için öncelikle kalıbı çıkarmanız gerekiyor. Kalıbı çıkarttıktan sonra keçeden kolay kutu yapmak için resimli anlatımdaki diğer adımları takip edebilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmaları seviyorum. Hem eğlenceli oluyorlar. Hem de kolay ve kısa sürede tamamlanabiliyor. Şimdi sizleri evde keçeden kolay kutu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

keceden-kolay-kutu-yapmak

Evde kolay kutu yapmak için farklı çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve keçe kategorilerinde bulabilirsiniz. Keçeden kolay kutu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yaparak sizde evinizde renkli kutular yapabilirsiniz. Bu kutuları lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın dağılan oyuncaklarını koyacağınız kutu görevinde de kullanabilirsiniz. Sürpriz kutusu olarak da düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://stylowi.pl/40555632

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Keçeden Kolay Kutu Yapmak için yorumda bulun

    Keçeden Kolay Kutu Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Keçeden Kolay Kutu Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.