KEÇEDEN KOLAY YILBAŞI SÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Keçeden süs yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Keçeden kolay yılbaşı süsü yapmak için adımları takip ederek sizde evde yılbaşı için harika süsler oluşturabilirsiniz.

Anlatımlı resimlerdeki tarifi uygulayarak keçe malzemesinden veya benzeri malzemeden yılbaşı süsü yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde yılbaşı süsü yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Yılbaşında yabancılar gibi artık bizim Türkler de evlerini süslemeye daha çok özen göstermeye başladı. Yılbaşı ağacından tutunda çeşitli süsler hazırlayarak evlerini süsleyenlere rastlayabilirsiniz.

Genelde gerçek yılbaşı ağacı almanızı önermiyorum. Yapay yılbaşı ağacı yapabilirsiniz. Üstüne hediyeler koyup, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

 

 

Bu yazımda da yine sizlere keçeden yılbaşı süsü yapmak için tarifi kolay bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Şimdi çalışmanın resimli anlatımı ile sizi yalnız bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-kolay-yilbasi-susu-yapmak

source : http://potuks.com/pin/keceden-yilbasi-susu-yapimi/

 

 

Daha önce paylaştığımız ATAÇTAN KEÇE TOKA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir