Keçeden Korsanlı Kapı Süsü Yapılışı

 

 

0

 

Keçeden Korsanlı Kapı Süsü Yapılışı

Keçe kullanarak birçok şey yapılabiliyordu. Bunları önceki yazılarımızda sıkça dile getirdik. Yine keçelerle yapılan birçok süs, obje ve eşyanın da yapılışını sizlere sitemiz üzerinden sunmaya çalıştık. Evde keçeden korsanlı kapı süsü yapılışı ile ilgili aşağıda sizlere anlatımlı birkaç video paylaştım. Yine örnek resimlere bakarak nasıl korsanlı kapı süsleri yapmaya karar verebilirsiniz.

Anlatımlı keçeden kapı süsü yapılışı çalışmaları sayesinde evinizde çocuklarınızın kapısına keçeden korsanlı kapı süslemeleri yapabileceksiniz. Korsanlı kapı süsü yaparak çocuklarınızı hem mutlu edebilir ve eğlenerek odalarını kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda ise 10marifet.org sitesinde yayınlanan keçeden korsanlı kapı süsü yapılışına yer vermek istedik. Bu çalışma ile çocuklarınızın kapılarına harika süsler yapabilirsiniz.

 

 

evde-keceden-korsanli-kapi-susu-yapimi2 evde-keceden-korsanli-kapi-susu-yapimi3

Keçeden kapı süsü nasıl yapılır? ile ilgili bir video :

 

 

felt pirates door trim – pirates ressenties garniture de porte – fühlte Piraten Türverkleidung

 

 

Daha önce paylaştığımız Döngülü Kenar Örneği Videolu Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir