Keçeden Kuş Süs Şablon

 

 

0

 

Evde keçeden camlara süs kuş yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadaki resimli anlatımdan yararlanarak sizde aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Daha önce keçeden kuş yapmak için çeşitli şablonlar ve resimli anlatımlar paylaşmıştım. Evde kolay yapılan kuş süsleri ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Bu güzel paylaşımda yer alan kendin yap projesinde kuşun yapımını gösteren şablon ve aşamalar yer alıyor. Evde sizde keçeden veya kumaştan bu güzel kuş çalışmasını yapabilirsiniz. Evde keçeden güvercin süs yapmak için paylaştığım çalışmayı yapıp evinizde cam kenarına koyabilirsiniz. Evinizi süslemeyi seviyorsanız, vitrin üzerine konulabilir.

TV ünitesinin önüne koyabilir hatta çocuklarınıza oyuncak olarak da düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan oyuncak çalışmaları için sitemizdeki oyuncak kategorisine göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri evde keçeden kolay kuş yapmak için resimli anlatımla ve şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

keceden-kus-sus-sablon

Evde keçeden civciv yapmak için de bu güzel çalışma kullanılabilir. Bu tür çalışmalar yaparken gerekli malzemeleri sıralayacak olursak ;

  • keçe.
  • pamuk veya yün.
  • iğne iplik.

Malzemeleri temin ettikten sonra öncelikle resimli anlatımdaki şablonu ortaya çıkarmanız gerekir. Şablondaki parçaları yaptıktan sonra dikiş işleminden sonra içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Böylece pofuduk olurlar. Daha sonra kuş veya civcivin göz ve burun kısımlarını yapmanız yeterli olacaktır. Bu tür güzel çalışmalar yaparak çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar da yapmış olursunuz. Evde kolay yapılan keçe oyuncak çalışmaları yine bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/10401018

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Ahşaptan Yapboz Resim Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir