Keçeden Kutu Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Kutu Yap

Keçe kullanarak harika şeylerin yapılabildiğini önceki paylaşımlarımızda gördünüz. Peki keçeden sevimli ve şirin işe yarar bir kutu yapmaya ne dersiniz? bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatımdan yararlanabilir ve sizde evinizde el yapımı kendinize keçeden kutu yapabilirsiniz.

Evde keçeden kutu yapıp lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Yine kutuyu keçeyle yaparak süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Hatta evde takı kutusu olarak da kullanacağınız bu güzel çalışmayı renkli şekilde yaptığınızda süs amaçlı da evde kullanabilirsiniz. Evde keçeden kutu nasıl yapılır diyorsanız buyurun çalışmaya ;

 

 

keçeden-kutu-yapilisi

Dichtungskonstruktion der Box – seal construction of the box – la construction d’étanchéité de la boîte – tætning konstruktion af kassen – construção de vedação da caixa – costruzione di tenuta della scatola

 

 

Daha önce paylaştığımız Mandaldan Sepet Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir