Keçeden Mandalina Süsü Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

1

 

Keçeden Mandalina Süsü Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden birçok şey yapılmakta… Bu yazımızda da yine sizlere internetten derlediğimiz bilgileri önünüze getiriyoruz. Keçeden çok kolay bir şekilde mandalina şekli verilmiş süsler yapabilirsiniz. Bu süsleri mutfağınızda veya meyve sepetinizde kullanabilirsiniz.

Dilerseniz arkasına mıknatıs yerleştirebilir ve buzdolabına magnet olarak da kullanabilirsiniz. Keçeden yapılan süs çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayı kendinize göre dizayn edebilir ve değiştirebilirsiniz. Değişik keçe süs magnet yapımı ile ilgili örnekleri hemen bu içeriğin altındaki benzer yazılar bölümünde de göreceksiniz.

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve sizde evde kolay keçe magnet süs yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-mandalina-susu-yapimi

keceden-mandalina-susu-yapimi2

keceden-mandalina-susu-yapimi3

 

 

keceden-mandalina-susu-yapimi4

keceden-mandalina-susu-yapimi5

keceden-mandalina-susu-yapimi6

keceden-mandalina-susu-yapimi7

keceden-mandalina-susu-yapimi8

Mandarine aus Filz – tangerine made of felt – mandarine en feutre – mandarino di feltro – tangerine lavet af filt – mandarina hecho de fieltro

 

Daha önce paylaştığımız Kaktüs Yastık Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Betül dedi ki:

    bunu burdan gördüm ve yaptım. Gayet güzel oldu arkadaşlarıma da tavsiye ettim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir