Keçeden Mandalina Süsü Yapılışı Resimli Anlatım


keceden-mandalina-susu-yapimi8-737x415

Keçeden Mandalina Süsü Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden birçok şey yapılmakta… Bu yazımızda da yine sizlere internetten derlediğimiz bilgileri önünüze getiriyoruz. Keçeden çok kolay bir şekilde mandalina şekli verilmiş süsler yapabilirsiniz. Bu süsleri mutfağınızda veya meyve sepetinizde kullanabilirsiniz.

Dilerseniz arkasına mıknatıs yerleştirebilir ve buzdolabına magnet olarak da kullanabilirsiniz. Keçeden yapılan süs çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayı kendinize göre dizayn edebilir ve değiştirebilirsiniz. Değişik keçe süs magnet yapımı ile ilgili örnekleri hemen bu içeriğin altındaki benzer yazılar bölümünde de göreceksiniz.

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve sizde evde kolay keçe magnet süs yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-mandalina-susu-yapimi

keceden-mandalina-susu-yapimi2

keceden-mandalina-susu-yapimi3


keceden-mandalina-susu-yapimi4

keceden-mandalina-susu-yapimi5

keceden-mandalina-susu-yapimi6

keceden-mandalina-susu-yapimi7

keceden-mandalina-susu-yapimi8

Mandarine aus Filz – tangerine made of felt – mandarine en feutre – mandarino di feltro – tangerine lavet af filt – mandarina hecho de fieltro

Kaktüs Yastık Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Keçeden Mandalina Süsü Yapılışı Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*