KEÇEDEN MAYMUN OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Evde keçeden yapılan oyuncak çalışmalarına bir yenisini daha ekledik. Bu yazımda sizlere keçeden maymun oyuncak yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Daha önce de çok güzel keçeden yapılan oyuncak örneklerini sitemizde çokça paylaşmıştım. Evde kolay yapılan keçe minyatür çalışmalara hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz.

Evde keçeden oyuncak maymun yapmak için resimli anlatımda aşama aşama tüm detaylar verilmiş. Aşamaları tamamlayarak keçe maymun oyuncak çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Keçeden maymun yapmak için örnek çalışmalara ” keçe ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür keçe çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Kolay yapılan çalışmaların anlatımlı video ve resimlerini yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri keçeden maymun oyuncak yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

keceden-maymun-oyuncak-yapmak

source : https://liagriffith.com/diy-monkey-felt-stuffie-for-kids/?crlt.pid=camp.RkfNQb9QVghY

 

Daha önce paylaştığımız TÜRKÇE ANLATIMLI BUĞDAY BAŞAĞI ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir