KEÇEDEN MİNYATÜR BİSİKLET YAPMAK

 

 

0

 

Evde keçeden yapılan çalışmaları sıklıkla sitemizde paylaşıyorum. Hatta keçe çalışmaları olarak birçok çalışmayı sadece sitemizde bulabileceğinizi de söyleyebilirim.

Bu yazımda da sizlere keçeden minyatür bisiklet yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş.

Ancak nasıl yapacağınızı kaba taslak anlayabilirsiniz. Evde keçeden minyatür bisiklet yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde benzerini yapabilirsiniz.

Keçeden tekerlek ve bisikletin diğer bölümlerini yaptıktan sonra evinizde vitrinde kullanabilirsiniz. Yada fazla fazla yapıp satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz.

Keçeden bisiklet süs yapmak için daha önce benzer çalışma paylaşmamıştım. Sanırım bu ilk olacak. Beğeneceğinizi umuyorum. Şimdi sizleri evde keçeden minyatür bisiklet nasıl yapılır? sorularınıza cevap olacak resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

keceden-minyatur-bisiklet-yapmak

source : http://potuks.com/pin/keceden-mini-bisiklet-yapimi/

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN ROBOT OYUNCAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir