KEÇEDEN MİNYATÜR BİSİKLET YAPMAK


Evde keçeden yapılan çalışmaları sıklıkla sitemizde paylaşıyorum. Hatta keçe çalışmaları olarak birçok çalışmayı sadece sitemizde bulabileceğinizi de söyleyebilirim.

Bu yazımda da sizlere keçeden minyatür bisiklet yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş.

Ancak nasıl yapacağınızı kaba taslak anlayabilirsiniz. Evde keçeden minyatür bisiklet yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde benzerini yapabilirsiniz.

Keçeden tekerlek ve bisikletin diğer bölümlerini yaptıktan sonra evinizde vitrinde kullanabilirsiniz. Yada fazla fazla yapıp satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz.

Keçeden bisiklet süs yapmak için daha önce benzer çalışma paylaşmamıştım. Sanırım bu ilk olacak. Beğeneceğinizi umuyorum. Şimdi sizleri evde keçeden minyatür bisiklet nasıl yapılır? sorularınıza cevap olacak resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-minyatur-bisiklet-yapmak

source : http://potuks.com/pin/keceden-mini-bisiklet-yapimi/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*