KEÇEDEN OYUNCAK KURBAĞA YAPMAK

 

 

0

 

Keçeden oyuncak kurbağa yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik kendin yap çalışmasını da sevebilirsiniz. Benzerlerini daha önce de paylaştığım keçe çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem yapımı kolay oluyor. Hem de keçeden sarkaç süs yapımında kullanabiliyorsunuz.

Hem de oyuncak olarak keçeden harika şeyler ortaya çıkarabiliyoruz. Çocuklarımıza keçeden oyuncak yapıp sağlıklı oyuncaklarla oynamalarını da sağlamış oluyoruz. Keçe kurbağa oyuncak yapımı için altta yer alan anlatımdan yararlanarak saniyeler içinde sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Kolayca yapıp hemen sarkaç süs veya oyuncak yada süs olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür keçe hayvan figür çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulacaksınız. Onları da mutlaka inceleyin. Kolay yapılan keçe çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilir ve keyifle yararlanabilirsiniz. Kısa sürede sizde aynısını yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

keceden-oyuncak-kurbaga-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN OYUNCAK FARE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir