KEÇEDEN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

 

 

0

 

Farklı bir keçe çalışması ve yeni bir oyuncak çalışması ile karşınızdayım. Bu yazımda sizlere keçeden oyuncak tavşan yapmak için farklı bir çalışma paylaşıyorum. Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği açıkça gösteriliyor. Aşamaları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve keçeden oyuncak yaparak evinizde süs niyetine de kullanabilirsiniz. Dilerseniz çocuklarınıza oyuncak tavşan olarak da düşünebilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmaları buldukça sizlere resimli anlatım veya videolu anlatım şeklinde paylaşmaya çalışıyorum. Sitemizde yer alan keçe kategorisinde birçok keçe çalışmasına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı olan ve detayları verilen keçeden oyuncak tavşan yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

keceden-tavsan-oyuncak-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KAĞITTAN F16 UÇAĞI NASIL YAPILIR ORİGAMİ SANATI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir