Keçeden Peçetelik Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Peçetelik Yap

Keçeden peçetelik yapımı ile ilgili bu paylaşımımızda sizlere keçeden nasıl peçetelik yapılır? bununla ilgili yardımcı anlatımlı resimler paylaşacağız. Kolaylıkla sizde keçeden peçetelik yapabileceksiniz. Evde bu tür uğraşlarla sizde kendinizi meşgul edecek güzel uğraşlara sahip olabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı keçeden veya sert kumaştan da yapabilirsiniz.

Keçeden nasıl peçetelik yapılır diyorsanız altta yer alan adımları uygulamanız ve öğrendikten sonra aynısını yapmanız yeterli olacaktır. Kolay yapılan keçe çalışmaları ve keçeden yapılan diğer çalışmaları da sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

keceden-pecetelik-yapimi

keceden-pecetelik-yapimi2

 

 

keceden-pecetelik-yapimi3

keceden-pecetelik-yapimi4

keceden-pecetelik-yapimi5

Serviettenringe aus Filz – napkin rings made of felt – ronds de serviette faits de feutre – servietringe lavet af filt – anéis de guardanapo feitos de feltro – portatovaglioli fatti di feltro

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Saç Bandı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir