KEÇEDEN PERİ KIZ PERİ ÇOCUK YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM

Keçeden peri kız peri çocuk yapmak şablonlu anlatım olarak bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında yer alıyor. Adımları uygulayarak sizde şablonundan peri çocuk çalışmasını kısa sürede yapabilir ve sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Keçeden oyuncak yapmak veya süs yapmak için birçok kez şablon paylaştığımı hatırlıyorum.

Keçe şablonları sayesinde zorlanmadan çok güzel oyuncak çalışmaları ve güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Bu yazımızda paylaştığımız çalışma da hem tamamlanmış hali var. Hem de yapmak için şablon olarak da paylaştıklarını görebilirsiniz.

Öncelikle çıktısını alıp, şablonu keçe kumaşının üzerinde taslağını çıkartıp, kestikten sonra detaylara geçebilirsiniz. Aynısını yapamasanız bile benzerini yapabilir ve resimli anlatımdaki gibi sizde çok güzel peri kız oyuncak veya peri çocuk oyuncağı yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp çocuk odalarına süs sarkaç olarak da asmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı sarkaç çalışmalar sayesinde kısa sürede evinizi güzelleştirecek bu güzel fikirlerle evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ve şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-peri-kiz-peri-cocuk-yapmak-sablonlu-anlatim

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEÇEDEN PERİ KIZ PERİ ÇOCUK YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM için yorumda bulun

    KEÇEDEN PERİ KIZ PERİ ÇOCUK YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEÇEDEN PERİ KIZ PERİ ÇOCUK YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.